Kreipimasis į Lietuvių bendruomenę Niujorke, ieškomi galintys priimti

Paskelbta: 2017 m. balandžio 21 d., 07:41:21

El. paštas: morkunas.rokas@gmail.com

Laba diena,
Esu 20-metis kaunietis, šiuo metu besimokantis presitižiniame Politikos mokslų universitete Prancūzijoje, Sciences Po – Paris.
Šių metų birželio 29 vykstu į Niujorką atlikti 6 mėnesių trukmės praktiką Lietuvos Misijoje Jungtinėms Tautoms. Siekiau atlikti praktiką būtent čia, nes studijuoju traptautinius santykius, tarptautinę teisę, ekonomiką bei diplomatiją. Prieš keletą mėnesių gavau patvirtinimą, kad galiu atvykti praktikai, vietoj trečių metų studijų unversitete.
Tačiau, ribotos finansinės galimybės man neleidžia nuomotis apgyvendinimo vietos Niujorke. Kadangi praktikos atlikimo vieta yra Manhattan‘e ir tai yra neapmokama darbo patirtis, nuomos kainos man yra per didelės.
Kreipiuosi į Jus su prašymu ir viltimi, kad padėsite. Prašau padėti surasti lietuvį/ę ar lietuvių šeimą, kuri šiuo metu turi galimybę pusei metų priimti mane gyventi savo namuose, kol aš aš atliksiu praktiką. Esu tvarkingas, komunikabilus, lengvai pritampantis, neturintis žalingų įpročių jaunuolis, kuris gali pažadėti įdomius pokalbius prie puodelio kavos ar vakarienės stalo. Mėgstu keliauti, pamatyti naujas vietas ir pažinti naujas kultūras, o ypač žmones, sportuoti bei žaisti krepšinį.

Būčiau be galo dėkingas už bet kokį atsaką ir bet kokią pagalbą!

Prašau nesidrovėti kreiptis dėl įvairių klausimų šiuo el.pašto adresu – morkunas.rokas@gmail.com !

Dėkoju už pagalbą.

Atgal į skelbimų sąrašą